Tekst alternatywny

Wojciech Sumliński w Nowym Tomyślu, 22 listopada

NowyTomysl_logo (2)Wojciech Sumliński w Nowym Tomyślu

Nowotomyski Klub Gazety Polskiej serdecznie zaprasza na spotkanie z Wojciechem Sumlińskim: dziennikarzem śledczym i autorem książek o tematyce dotyczącej powiązań służb, polityki i mafii. Jednym z najodważniejszych dziennikarzy w Polsce, który ujawnił ukryte mechanizmy władzy i prawdziwe korzenie polskiego bogactwa. Cena, jaką za zdobycie tej wiedzy zapłacił, nie pozwala wątpić w ani jedno jego słowo.

Jest absolwentem psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Pracował w „Życiu”, „Gazecie Polskiej” i „Wprost”. Twórcą licznych reportaży i programów w TVP: „Oblicza prawdy” o działalności SB i magazynu śledczego „30 minut”. Autorem książki „Teresa Trawa Robot” o tajnych operacjach specjalnych SB oraz autorem scenariusza filmowego o śmierci ks. Popiełuszki napisanego dla Agencji Filmowej TVP. Autorem książek „Z mocy bezprawia”, „Z mocy nadziei” ,„Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”, „Czego nie powie Masa o polskiej mafii” i wielu innych.

Spotkanie odbędzie się 22 listopada (niedziela), o godzinie 19.00, w sali Jana Pawła II przy parafii NMP Nieustającej Pomocy, Nowy Tomyśl ul. Piłsudskiego 15.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny

NowyTomysl _ Sumlinski2015

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress