Tekst alternatywny

Wołanie Polonii znad Sekwany, do Rządzących w Polsce, … W obronie TV Trwam, …(wideo)

W niedziele Zesłania Ducha Świętego, Polonia paryska zgromadziła się licznie na Mszy Św.; w Kościele Polskim „na Concorde”, przed wyruszeniem na manifestacje w obronie TV Trwam. Była tez obecna ekipa telewizyjna wspomnianej telewizji.

 

W kościele, gdzie Wielka Emigracja gromadziła się wypraszając w modlitwach lepsze czasy dla utraconej Ojczyzny, i tym razem, unosiły się wołania o niezbędna naprawę obecnej Rzeczypospolitej;

” Niech RZADZACY W POLSCE PRZESTANA UPRAWIAC PROPAGANDE SUKCESU!. Niech nie zacierają rak. Niech wezmą się do roboty !!!

Albowiem obecna droga, „To jest kierunek donikąd !.”

Więcej-to jest droga do SAMOZAGLADY”, upomina w homilii vice-rektor ks. dr Krystian Gawron, ubolewając zarazem nad zanikiem patriotyzmu, przyjmowanym stylem życia bez Boga, bez zasad moralnych, nad zlekceważonymi ideałami „Solidarności” z gdańskich „porozumień” (sierpień 1980), do których dołącza się zlekceważenie przez władze podpisów 2,5mln Polaków zadających miejsca na multipleksie dla TV Trwam…..

– czytaj dalej: Trwam

Copyright © 2012 VidetisPL. All Rights Reserved
Manifestacja w obronie wolnych mediów i TV Trwam, która odbyła się w Paryżu 24 czerwca 2012. Organizatorzy: Zarząd Stowarzyszenia Obrońców Krzyża w Paryżu, Stowarzyszenie Polskich Kombatantów, Klub „Gazety Polskiej” w Paryżu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress