Tekst alternatywny

WYBORY 2023| MAREK SARWA – Okręg nr 10 | Klub „GP” Drzewica


Okręg nr 10

MAREK SARWA | numer 9 na liście PiS | Przewodniczący Klubu „Gazety Polskiej” Drzewica

Marek Sarwa mam 48 lat, Jestem tatą dwóch córek oraz mężem Iwony która jest lekarzem weterynarii. Ukończyłem Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie (dawniej Akademia Rolnicza) na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt kierunek zootechnika z tytułem magistra inżyniera.
W 2007 roku ukończyłem również studia Podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Prawa i Administracji z zakresu Fundusze Unii Europejskiej. Posiadam również ukończone studia MBA.
Od zawsze związany jestem z ziemią opoczyńską i regionem łódzkim.
Od 2019 roku jestem zastępcą dyrektora w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa w Łodzi, a w latach 2016-2019 byłem zastępcą dyrektora oraz dyrektorem w Łódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach. A w latach 2002 – 2016 pracowałem w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Działacz społeczny:

Jako społecznik zorganizowałem wiele uroczystości Patriotycznych, historycznych i kulturalnych na terenie swojej gminy Drzewica, przez wiele lat współorganizowałem kolonie dla dzieci rolników w powiecie opoczyńskim.
Jestem również Wiceprezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzczonowie, Członkiem Akcji Katolickiej Diecezji Radomskiej. Przewodniczącym Klubu Gazety Polskiej w Drzewicy, Współpracuje zawodowo i społecznie z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu województwa Łódzkiego.
W 2010 roku zostałem wybrany na Radnego Rady Gminy i Miasta Drzewica z listy PiS, a następnie 2014 roku zostałem wybrany na Radnego Rady Powiatu Opoczyńskiego również z listy PiS i pełniłem zarazem funkcję Członka Zarządu Powiatu Opoczyńskiego.
W latach 2002-2015 Delegat Izby Rolniczej w Opocznie, natomiast 2007- 2015 Przewodniczący Izby Rolniczej Powiatu Opoczyńskiego. Członek Solidarności Rolników Indywidualnych woj. Łódzkiego.

◉ profil na Facebook » https://www.facebook.com/marek.sarwa.3


 


Wybory 2023 Marek Sarwa