Tekst alternatywny

Zapraszamy na XIII Zjazd Klubów „GP” – 15-17 czerwca 2018 r w Spale.

Zapraszamy na XIII Zjazd Klubów „GP” – 15-17 czerwca 2018 r w Spale

W dniach 15-17 czerwca 2018 r. spotkamy się w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale na XIII Zjeździe Klubów „Gazety Polskiej”.

To wielkie święto dla wszystkich klubowiczów i sympatyków Strefy Wolnego Słowa. To czas na podsumowanie 13 lat naszej działalności.

Już teraz możemy potwierdzić obecność m.in. Pana Premiera Mateusza Morawieckiego, Panią Wicepremier Beatę Szydło, Pana Ministra Antoniego Macierewicza, Ministrów, Posłów, Dziennikarzy.

W piątek po powitaniu uczestników Zjazdu i wystąpieniu red. nacz. „Gazety Polskiej” Tomasza Sakiewicza oraz prezesa Klubów „Gazety Polskiej” Ryszarda Kapuścińskiego przewidujemy wystąpienie Pana Premiera Mateusza Morawieckiego. Następnie  odbędzie się panel z udziałem przedstawicieli największych firm polskich.

Końcowym akordem pierwszego dnia Zjazdu będzie koncert z udziałem m.in. Jana Pietrzaka, Leszka Czajkowskiego, Pawła Piekarczyka, Bartka Kurowskiego.

Będzie okazja do poznania się, wymiany doświadczeń, pomysłów jak działać dla dobra każdej małej Ojczyzny w której żyjemy na co dzień, ale przede wszystkim, jak dobrze służyć Polsce. Posłuchamy i porozmawiamy z najważniejszymi ludźmi w Polsce o naszym kraju, jego teraźniejszości i przyszłości. Porozmawiamy z tymi, którym tak jak nam leży na sercu dobro Polski suwerennej i bogatej i którzy decydują o przyszłości następnych pokoleń Polaków.

Zastanowimy się wspólnie nad tym, jak powinniśmy wykorzystać czas, który dała nam historia. Bo takie chwile ma w swojej historii każdy kraj, każdy naród, a naszym obowiązkiem jest ten czas odpowiedzialnie zagospodarować – dla swoich rodzin, dla naszych następców, dla Polski.

Musimy pamiętać, że w wielu miejscowościach Kluby „GP” są jedynym forum, na którym rozmawia się w sposób odpowiedzialny o naszym kraju, że integrują lokalną społeczność i pracując dla niej, dają wszystkim impuls do pozytywnego działania. Nie wolno nam tego zmarnować. Zaprosiliśmy wielu znamienitych gości, najważniejszych polityków, ministrów, posłów, dziennikarzy, ludzi kultury i biznesu. Wśród uczestników zjazdu znajdą się czołowi dziennikarze „Gazety Polskiej” z red. naczelnym „Gazety Polskiej” Tomaszem Sakiewiczem na czele, z „Gazety Polskiej Codziennie”, Telewizji Republika i portalu Niezalezna.pl. Będą ci, których znacie i szanujecie za ich codzienną pracę. Nie zabraknie chwil na relaks, m.in. przy grillu i znakomitej muzyce.

Uczestników zgłaszają Przewodniczący Klubów „GP”, którzy otrzymali szczegółowe informacje.

Dodatkowe informacje będzie można uzyskać  pod numerami telefonów: 505 038 217  (biuro Klubów „GP”, Ewa Wójcik) i 792 237 403 (Klub „GP” Piotrków Trybunalski, Beata Dróżdż).

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z poprzedniego XII Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej” – 16-18 czerwca 2017 r.

http://www.klubygp.pl/fotogaleria-wideo-xii-zjazd-klubow-gazety-polskiej-spala-2017-r-duzo-zdjec/

loga small

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress