Tekst alternatywny

Demonstracja w obronie legalnej władzy w Polsce. Głos z Ameryki Północnej

Demonstracja w obronie legalnej władzy w Polsce. Głos z Ameryki Północnej

Dziś  czwartek – Polacy z całego kraju spotkają się w Warszawie na wielkiej manifestacji poparcia dla działań rządu Prawa i Sprawiedliwości. Głos w tej sprawie zabrały Kluby Gazety Polskiej ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. „Manifestacja jest potrzebną i istotną inicjatywą społeczną wobec prób odwołania i atakowania rządu RP przez opozycję, która nazwała siebie totalną i w istocie działa bezwzględnie ze szkodą dla Polski” – czytamy w liście Klubów GP.

23 marca w godz. 14–17 przed gmachem Sejmu (ul. Wiejska 4/6/8) odbędzie się wielka manifestacja poparcia dla działań premier Szydło i Rady Ministrów.

Złożony przez Platformę Obywatelską wniosek o wotum nieufności dla rządu premier Beaty Szydło i wystawienie Grzegorza Schetyny jako kandydata na stanowisko prezesa Rady Ministrów spotkało się nie tylko z krytyką ze strony „kolegów” z opozycji i śmiechem internautów, lecz także ze zdecydowaną odpowiedzią środowisk popierających działania rządu.

To nasza odpowiedź na próbę odwołania przez totalną opozycję rządu dobrej zmiany – mówił nam Adam Borowski, przewodniczący warszawskiego Klubu „Gazety Polskiej”.

Rząd atakowany przez opozycję i inne środowiska potrzebuje wsparcia swojego elektoratu i my tego wsparcia chcemy mu udzielić – mówia Violetta Sasiak z Klubu „Gazety Polskiej” w Wejherowie.

Solidarność i wyrazy wsparcia dla manifestacji poparcia rządu Beaty Szydło wyraziły również Kluby Gazety Polskiej z USA i Kanady.

Uważamy, że pomimo niełatwych okoliczności w ubiegłym roku rząd Beaty Szydło przyniósł pozytywne, wymierne efekty, socjalne, ekonomiczne, jak też te w obronności czy polityce zagranicznej. Doceniamy dotychczasowe prace rządu i wspieramy go w kluczowych nadchodzących inicjatywach, jak na przykład niezbędna reforma sądownictwa czy wzmacnianie pozycji Polski w zmianach dotykających Unię Europejską

– czytamy.

Załączamy oświadczenie Klubów Gazety Polskiej w Ameryce Północnej

źródło: niezalezna.pl

Apel2017

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress