Tekst alternatywny

O fenomenie Klubów Gazety Polskiej – „Koniec systemu” (wideo)

O fenomenie Klubów Gazety Polskiej – „Koniec systemu” (wideo)

O działalności Klubów Gazety Polskiej piszemy bardzo często. Są ich setki, nie tylko w całej Polsce, ale również w różnych zakątkach Europy i świata. Wczorajszy program Doroty Kani „Koniec Systemu” był poświęcony właśnie fenomenowi Klubów GP.

– Państwo klubowicze „Gazety Polskiej” jesteście wspaniałymi, odważnymi ludźmi. Nieśliście mnie do zwycięstwa. Myślę że Lech Kaczyński jest z was dumny – mówił prezydent Andrzej Duda odbierając przed kilkunastoma miesiącami nagrodę Człowieka Roku przyznaną przez Kluby Gazety Polskiej.

Podziękowania za zaangażowanie członków Klubów GP wielokrotnie padały ze strony prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Dwa lata temu – podczas rocznicy katastrofy smoleńskiej – podkreślał, że dzięki ich wsparciu możliwe jest dochodzenie do prawdy, organizowanie uroczystości ku czci ofiar.

– To wszystko nie mogłoby się odbyć bez „Gazety Polskiej”, redaktora Tomasza Sakiewicza i Klubów Gazety Polskiej. Bez nich też by się nie udało – mówił prezes Kaczyński.

We wczorajszym programie „Koniec systemu” Dorota Kania przyjrzała się fenomenowi Klubów „Gazety Polskiej” i ich niesłabnącej popularności oraz zaangażowaniu w bieżące sprawy. O Klubach „GP” za Oceanem porozmawia z Maciejem Rusińskim, koordynatorem Klubów na USA i Kanadę.

http://niezalezna.pl/95791-o-fenomenie-klubow-gazety-polskiej-koniec-systemu-tv-republika-godz-2130

red-kania-dorota

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress