Tekst alternatywny

FOTOGALERIA |VII Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” USA i Kanady – ONLINE 2020 r.

FOTOGALERIA | VII Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” USA i Kanady – ONLINE 2020 r.

bannerGPZjazd_GŁÓWNY_1Dzisiaj (5.10.) nad ranem zakończył się VII Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” z USA i Kanady – Online 2020
TEMAT ZJAZDU: PILNUJMY POLSKI
W Zjeździe wzięło udział kilkaset osób z USA i Kanady, którzy mieli okazję porozmawiać ze znamienitymi gośćmi z Polski i Stanów Zjednoczonych. Głównymi tematami rozmów była sytuacja polityczna w Polsce, zbliżające się wybory prezydenckie w USA i ofensywa ideologiczna lewaków na świecie. Relacja ze Zjazdu wkrótce ukaże się na stronach mediów Strefy Wolnego Słowa.
W Zjeździe udział wzięły Kluby „Gazety Polskiej” z USA i Kanady m.in. Filadelfii, Chicago, Nowego Jorku, New Jersey, New Port Richey (Floryda), Bostonu, Toronto GTA, Hamilton (Kanada), Michigan, Winnipeg (Kanada), Los Angeles (USA), Ottawy (Kanada), Waszyngton (USA) a także z Londynu, Paryża i Polski.
Po części oficjalnej (Tadeusz Antoniak, Ryszard Kapuściński, Tomasz Sakiewicz) pomodlił się z nami ks. Jarosław Wąsowicz, później głos jeszcze zabrali: Marszałek Antoni Macierewicz, Maciej Rusiński, Paweł Piekarczyk, Marian Kowalski, Piotr Walentynowicz, Konsul Adrian Kubicki, Piotr Dziadul, Andrzej Pawłowicz, Aneta Antoniak (Filadelfia), Małgorzata Schulz (Los Angeles), Jurek Lizak (Toronto GTA), Marek Iwanek (Hamilton Kanada), Małgorzata Bojko (Filadelfia), Halina Zawadzka (Chicago), Mirosława Dulczewska (Chicago), Grzegorz Strzemecki.

******

Za wczoraj dziękujemy przede wszystkim inicjatorom i założycielom Stowarzyszenia Pilnujmy Polski: Marianowi Kowalskiemu, Piotrowi Walentynowiczowi i Piotrowi Dziadulowi oraz patronowi tej idei Marszałkowi Antoniemu Macierewiczowi. 
Za obecność dziękujemy również Konsulowi Generalnemu z Nowego Jorku Adrianowi Kubickiemu. Serdecznie podziękowania jak zwykle ślemy ku naszym szefom i mentorom w Polsce: red Tomaszowi  Sakiewiczowi, prezesowi  Ryszardowi Kapuścińskiemu oraz koordynatorowi Pawłowi Piekarczykowi. 
Dziękujemy wszystkim tym którzy włączyli się w dyskusje, i na wizji i na czacie zadając pytania. 
I na końcu,  wielkie podziękowanie dla osób bez których ten nasz Zjazd On-line nie mógł by się odbyć pani prezes Ewie Wojcik, Ani Wojcik i Przemkowi Szałańskiemu, a także z naszej strony amerykańskiej Jurkowi Polakowi i całej jego rodzinie, Klubowi GP ze Stamford i New Britain Ct na gościnność i wspaniałą atmosferę. 
 
Aneta i Tadek Antoniak – Organizatorzy (Klub „GP” Filadelfia)
******
.

http://www.klubygp.pl/zjazd-klubowiczow-z-usa-i-kanady-dla-klubow-gazety-polskiej-nie-ma-barier-ktore-moglyby-nas-rozdzielic/

http://www.klubygp.pl/antoni-macierewicz-na-zjezdzie-klubow-gazety-polskiej-usa-i-kanady-doprowadzimy-do-konca-badanie-tragedii-smolenskiej/