Tekst alternatywny

Gliwicki Klub GP na Zjeździe Klubów GP

 W dniach 3-5 czerwca 2016 roku, delegacja Gliwickiego Klubu Gazety  Polskiej uczestniczyła w XI Zjeździe Klubów. W ramach licznych i intensywnych spotkań z Gośćmi i uczestnikami Zjazdu, prezentowaliśmy działalność i dokonania naszego Klubu w roku ubiegłym. Od pięciu lat dorobek naszej pracy dokumentujemy w formie Informatora. Tym razem rozdaliśmy ponad 200 egzemplarzy, z nadzieją, że wymieniając się doświadczeniami, możemy poszerzyć  pole swojego działania  i pomóc innym klubom.

Z wielką satysfakcją wysłuchaliśmy wystąpień Panów premiera Jarosława Kaczyńskiego,  premiera Mateusza Morawieckiego,  ministra Antoniego Macierewicza oraz posłów i dziennikarzy. Wyjątkowo miło zabrzmiały słowa uznania Pana Prezydenta Andrzeja Dudy przekazane nam przez Panią minister Zofię Romaszewską, o roli jaką odegrały Kluby w dziele odbudowy sprawiedliwej i praworządnej Polski.  Wszyscy bardzo wysoko oceniali wkład Klubów GP w sukces wyborczy.

L.M.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress