Tekst alternatywny

[KORONAWIRUS] Akcje Klubów „Gazety Polskiej” | Poznań: Takie sobie „się pomaga”

[KORONAWIRUS] Akcje Klubów „Gazety Polskiej” | Poznań: Takie sobie „się pomaga”

GPPoznań: Takie sobie „się pomaga”

Wczoraj wieczorem zadzwoniła do mnie pani Stefania. Zapytała, czy mamy w Klubie archiwalne egzemplarze Gazety Polskiej i możemy je udostępnić. Odpowiedziałam jej, że tak. Wówczas poprosiła, aby jej w jakiś sposób dostarczyć te gazety. Powiedziała, że jest sama w domu, nie może wychodzić, ale bardzo chce poczytać nasz tygodnik, gdyż liczy na prawdziwe informacje, które ją uspokoją. Znalezione w domu starsze numery gazety profilaktycznie przetarłam ściereczką namoczoną w płynie dezynfekcyjnym, włożyłam w dużą kopertę i udałam się na najbliższą pocztę. Niestety poczta była zamknięta. Poprosiłam zmotoryzowanego kolegę klubowego, aby dostarczył przesyłkę. Bez wahania zgodził się. Prawdopodobnie w tym „koronawirusowym” czasie będzie to nasz miły obowiązek, a pani Stefania polubi naszą gazetę, stanie się stałą czytelniczką i prenumeratorką Gazety Polskiej.

Poznański Klub „Gazety Polskiej”

Poznan_logo1

Chcemy do listy podziękowań dołączyć nasze podziękowanie

Pragniemy podziękować Panu Antoniemu Macierewiczowi, Posłowi i Marszałkowi Seniorowi za to, że utworzył system obrony terytorialnej naszego kraju. Dzisiaj w tym trudnym czasie to właśnie Wojska Obrony Terytorialnej pomagają służbom sanitarnym
i wspierają między innymi organy samorządu terytorialnego w zakresie zaopatrzenia osób przebywających na domowej  kwarantannie w żywność i leki oraz wojewodów w sprawach  przygotowania szpitali zakaźnych i transportu leków.

Z wyrazami szacunku

Poznański Klub „Gazety Polskiej”

 

 

koronawirus_640

PROMOCJA_SKLEP_prenumerata kopia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress