Tekst alternatywny

MRĄGOWO | Spotkanie opłatkowe


Spotkanie opłatkowe Klubu Gazety Polskiej w Mrągowie 19 stycznia 2023 roku. Członkowie i sympatycy Klubu Gazety Polskiej i Terenowego Komitetu Prawa i Sprawiedliwości w Mrągowie spotkali się na dorocznym spotkaniu opłatkowym.

Chrześcijańskie i związane z tym patriotyczne słowa przekazał nam i wspólną modlitwę poprowadził Ksiądz Antoni. Ten blisko 90 letni kapłan jest wyjątkowo energicznym i wielkim patriotą. Jego aktywna praca duszpasterska winna być wzorem dla innych. Bardzo dziękujemy Księdzu Antoniemu.

W spotkaniu uczestniczyły między innymi Panie, które wspomagały nas w przygotowaniu spotkania, Monika, Joanna, Malwina, Anna i Renata oraz Radni Mirosław, Andrzej, Rafał, Henryk i Bogdan, rolnicy, pszczelarze, przedsiębiorcy, piekarze, wędkarze, myśliwi, brydżyści, działkowicze oraz działacze społeczni.

W końcowej części naszego spotkania uczestniczyli także przedstawiciele władz okręgowych i centralnych PiS, w tym Mateusz Szkaradziński – Prezes Okręgu, Piotr Soćko – Sekretarz Okręgu oraz Marcin Śliwiński – Pełnomocnik Sekretarza Generalnego PiS.

Wszystkim obecnym i tym, którzy nie mogli uczestniczyć w naszym uroczystym spotkaniu życzę Pomyślności, Wytrwałości, Radości i Miłości.

 Jerzy Gosiewski – Przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Mrągowie.

Fot. Andrzej Marzewski i Jerzy Antoni Gosiewski.