Tekst alternatywny

NOWY SĄCZ im. Jana Olszewskiego | Spotkanie przy grillu


Kilkudziesięciu członków klubu Gazety Polskiej w Nowym Sączu spotkało się na corocznie organizowanym przez klub grillu. Przewodniczący Tomasz Baliczek osobiście pilnował grilla, którego nadzorował wiceprzewodniczący Jarosław Jakubowski. Na początku zostały podane wyroby z dziczyzny  – pasztety i kiełbasy własny wyrób przewodniczącego. Następnie Panowie zaserwowali mięsiwa w różnej postaci z daniem głównym, czyli wyborną karkówką, grillową specjalnością przewodniczącego.

Dobra atmosfera towarzyszyła wszystkim klubowiczom, którzy tworzą sztafetę pokoleń i jak widać potrafią ze sobą świetnie współpracować łącząc aż cztery pokolenia. Najmłodszy uczestnik miał niecały rok a najstarszy ponad osiemdziesiąt lat.

Dewiza „czym skorupka za młodu nasiąknie” jest realizowana przez nas na co dzień. Spotkanie przy grillu to forma podziękowania członkom za ich całoroczną działalność patriotyczną i społeczną.  Dziękujemy wszystkim za przybycie, pomoc, wsparcie i rodzinną atmosferę.

 Grill odbył się dzięki wsparciu sympatyków z naszych polskich firm: Zakłady mięsne Leśniak www.zmlesniak.pl oraz Gosdrob family www.gosdrob.pl

Zdjęcia: Sylwester Adamczyk, relacja: Jarosław Jakubowski

KLUB GAZETY POLSKIEJ NOWY SĄCZ im. Jana Olszewskiego