Tekst alternatywny

Odbył się Festyn Rodzinny w Piotrkowie Trybunalskim (foto)


12 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Festyn rodzinny i święto Patronalne które zorganizowała Katolicka Szkoła Podstawowa i Przedszkole Sióstr Dominikanek im. bł. s. Julii Rodzińskiej wspólnie z Fundacją Klubów „Gazety Polskiej”.

Wydarzenie rozpoczęło się od mszy św. o godz. 12.30 w kościele akademickim Panien Dominikanek pw. Matki Bożej Śnieżnej. Odbyły się występy artystyczne dzieci najmłodszych i starszych, tańce i zabawy z wodzirejem Maciejem, wspólny grill, malowanie twarzy, malowanie włosów.  Poczęstunek regionalny przygotowało koło gospodyń wiejskich.

Katolicka Szkoła Podstawowa i Przedszkole Sióstr Dominikanek im. bł. s. Julii Rodzińskiej zorganizowała festyn wspólnie z Fundacją Klubów „Gazety Polskiej” przy wsparciu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa i Produktu Polskiego. Partnerami wydarzenia są województwo łódzkie oraz marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber. Impreza została objęta patronatem medialnym „Gazety Polskiej Codziennie” i portalu Niezalezna.pl.

Sponsor_2