Tekst alternatywny

Spotkanie opłatkowe Klubu GP Racibórz

Spotkanie opłatkowe Klubu GP Racibórz

Jak co roku, członkowie i sympatycy Klubu Gazety Polskiej w Raciborzu spotkali się dnie 3. stycznia 2017 roku, by podzielić się opłatkiem i wzajemnie życzyć sobie szczęśliwego i błogosławionego Nowego Roku.
Wspólnie z nami modlił się ksiądz proboszcz Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, także on rozpoczął dzielenie się opłatkiem.

Pięknie nakryte i udekorowane stoły, kawa, herbata, ciasta, pierniczki, to wszystko przygotowaliśmy sami.

W bardzo serdecznej atmosferze wspominaliśmy nasze akcje i spotkania w minionym roku, planowaliśmy działania na rok 2017, zostały też odczytane kartki ze świątecznymi i noworocznymi życzeniami, które otrzymaliśmy m.innymi od Pana Tomasza Sakiewicza i Pana Ryszarda Kapuścińskiego, od Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, od Ruchu Kontroli Wyborów oraz od kolegów i koleżanek, którzy nie mogli w naszym opłatkowym spotkaniu uczestniczyć.

Wspólnym śpiewaniem kolęd i modlitwą o Boże błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny, naszych rodzin i dla Polaków,wnieśliśmy  nastrój zadumy, nadziei i wiary w ten piękny wieczór.

Dziękuję Państwu, szanowni członkowie i przyjaciele klubu, za pomoc i zaangażowanie. To dzięki Wam  nasze spotkania i działania mają niepodważalną wartość.

Przewodnicząca Klubu GP Racibórz