Tekst alternatywny

Spotkanie z Prof. A. Zybertowiczem w Hamburgu (audio)

W sobotę 14 września 2013r. Polonia hamburska gościła wybitnego socjologa i badacza życia społecznego profesora Andrzeja Zybertowicza, wykładowcę Uniwersytetu im.Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Spotkanie to należało do ważniejszych wydarzeń kulturalnych i politycznych miejscowego środowiska.

Profesor Andrzej Zybertowicz, który był m.in. doradcą śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ekspertem komisji weryfikacyjnej WSI, doradcą Premiera Jarosława Kaczyńskiego, w sposób jasny, ciekawy przedstawił temat „Media-Manipulacje-Zaginionego dobro wspólne”.

Na spotkanie przybyło liczne grono słuchaczy, którzy aktywnie uczestniczyli w dyskusji.

Profesor z niezwykłą lekkością udzielał wyczerpujących odpowiedzi i skłaniał jednocześnie do głębokiej refleksji nad przedstawianymi tezami.

Spotkanie transmitowało NIEPOPRAWNE Radio PL na żywo, a słuchacze radia aktywnie uczestniczyli w dyskusji.

Rangę spotkania uświetniła PREMIERA najnowszej książki Pana Profesora „III RP. Kulisy systemu”, którą autor po spotkaniu wszystkim chętnym podpisywał.

Spotkanie było bardzo interesujące a z reakcji słuchaczy można było usłyszeć, że chętnie porozmawialiby z Panem Profesorem jeszcze przez następną godzinę. Można było również usłyszeć pochwały pod adresem organizatorów i pytania o następne takie spotkania, co świadczy o zapotrzebowaniu w Hamburgu na rzeczową, spokojną i profesjonalnie przygotowaną dyskusje. W organizacji tego bardzo intersujacego spotkania pomagał Klub GP w Berlinie.

Marek Wasag

Audio: NiepoprawneRadio.PL N.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress