Tekst alternatywny

Żądamy zwrotu czarnych skrzynek i wraku – demonstracja przed rosyjską ambasadą (wideo)

9 kwietnia2016

Foto.: PrintScreen

„Pod rosyjską ambasadą żądamy wydania wraku rządowego samolotu i zwrotu czarnych skrzynek” – zapowiadał dzisiejszy protest Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”. Przeddzień 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej przed placówką dyplomatyczną Rosji spotykają się Polacy walczący o prawdę o przyczynach tragedii z 10 kwietnia 2010 roku.

Mimo że od tragedii smoleńskiej mija sześć lat, Federacja Rosyjska wciąż nie zwróciła najważniejszych dowodów w sprawie, takich jak czarne skrzynki i rejestratory lotu czy przede wszystkim wrak rządowego tupolewa, którym prezydent Lech Kaczyński i pozostali przedstawiciele polskiej delegacji lecieli na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Dlatego dzisiaj demonstrujemy przed ambasadą Rosji.

http://niezalezna.pl/78820-zadamy-zwrotu-czarnych-skrzynek-i-wraku-demonstracja-przed-rosyjska-ambasada-nasza-relacja

„Zaproszenie” dla Putina. „Polskie więzienia są wygodniejsze od rosyjskich”

Domagamy się czegoś naturalnego. Prawdy – powiedział dzisiaj redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz, który przestrzegał: „świat musi się przygotować, żeby nie miał Smoleńska na skalę światową, żebyśmy nie musieli w stu, a w milionach pogrzebów uczestniczyć”.

http://niezalezna.pl/78821-zaproszenie-dla-putina-polskie-wiezienia-sa-wygodniejsze-od-rosyjskich

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress